Hakkımızda

HEY TRİKO TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 1972 yılında Ali Demirtaş tarafından Ankara´da kurulmuş olup, www.heytriko.com adresli web sitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. HEY TRİKO TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. mağazacılık sektöründe faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana “En İyi Kalite ile %100 Müşteri Memnuniyeti” sloganı ile hizmet vermekte olup, dijitalleşmenin getirdiği değişimle birlikte E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına da azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz genel olarak , Triko, Elbise, Bluz kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.